plate, pizza, dish-2802332.jpg

Picos ir sveikata: Kaip pasirinkti sveikesnius picos ingredientus?

Sveikos mitybos puoselėjimas tampa vis svarbesnis aspektas šiuolaikiniame pasaulyje, todėl daugelis žmonių renkasi maisto produktus, kurie būtų tiek skanūs, tiek teiktų naudą organizmui ar kūno linijoms. Tačiau tai nereiškia, kad turite atsisakyti savo mėgstamo maisto, pavyzdžiui, picos. Pasirinkdami sveikus ingredientus, galite mėgautis picomis, išsaugodami sveikatą. Štai keletas patarimų, kaip pasirinkti sveikesnius picos ingredientus.

Picos pradžia yra tešla. Rinkitės pilno grūdo, kviečių, avižų ar kitų natūralių miltų tešlą, kuri turės daugiau skaidulų ir maistingųjų medžiagų, nei baltųjų miltų tešla. Tai padeda išlaikyti ilgesnį sotumo jausmą ir stabilizuoja gliukozės kiekį kraujyje.

Antroji svarbi sudėtinė dalis yra priedai. Pasirinkite nedidelį sūrio kiekį ir, jei įmanoma, renkitės mažai riebumo turintį varškės arba mocarelos sūrį. Dėl baltymų – pasirinkite liesą mėsą, tokią kaip vištiena ar kalakutiena, arba alternatyvius variantus kaip tofu arba pupelės. Tai pridės picai baltymų svarbios rūšies, bei padės jums ilgiau jaustis sočiais.

Svarbu pasirinkti tinkamus padažus. Vietoje sūraus ir kaloringo padažo, pasirinkite pomidorų padažą arba kitus pagardus, kuriuose yra mažiau druskos ir cukraus. Tai leis išlaikyti picos svaigų skonį be nereikalingų kalorijų.

Daržovės yra būtinas sveikos picos ingredientas. Į savo picą galite įtraukti šviežių pomidorų, grybų, špinatų, brokolių ir kitų daržovių. Jos suteikia skonio ir įvairovės, taip pat prisideda prie maisto naudingų medžiagų ir skaidulų kiekio.

Kai kurie žmonės gali dėti šiek tiek alyvuogių aliejaus ar avokadų padažo ant savo picos, kad suteiktų švelnesnį skonį ir suteiktų sveikųjų riebalų.

Picos gali būti skanus patiekalas, derinantis puikų skonį su sveikatai palankiais ingredientais. Pasirinkdami natūralius, pilno grūdo miltus, liesą mėsą ir gausybę daržovių savo picoje, jūs galite leisti sau mėgautis šiuo skaniu patiekalu be sąžinės graužaties. Tai puikus būdas pasirūpinti tiek savo skonio, tiek ir sveikatos gerove.

Taigi, picos gamyboje yra daug galimybių pasirinkti sveikus ingredientus, kurie suteiks skanų skonį ir kartu rūpinsis jūsų sveikata bei kūno linijomis. Išbandykite naujus derinius ir išlaikykite pusiausvyrą tarp skonio ir sveikos mitybos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *